SIUNTIMAS


Siuntimo informacija:


Dėmėsio!: 

Mes džiaugiames galėdami Jums pasiūlyti nemokamą standartinį siuntimą 

  • Įsitikinkite, kad pristatymo adresas yra teisingas, nes mes negalime nukreipti užsakymų, kai jie yra pakeliui pas jus.
  • Kad galėtume išsiųsti jūsų pirkinius, mums gali reikėti patvirtinti jūsų duomenis su jūsų kortelės išdavėju. Mes padarysime viską, kad vėlavimai būtų kuo mažesni.
  • Daugelis užsakymų išsiunčiama per 1-2 darbo dienas nuo užsakymo (mes nesiunčiame prekių šeštadieniais, sekmadieniais ir švenčių dienomis). Jūsų užsakymas bus išsiųstas naudojant standartinį pristatymą, nebent pasirinksite alternatyvą. Atminkite, kad tai gali užtrukti ilgiau mūsų pardavimų piko laikotarpiais, kai siuntos išsiuntimas gali užtrukti iki 4 darbo dienų.
  • Visose „Modis“ naudojamose gabenimo paslaugose pateikiamas siuntos sekimo numeris.
  • Tuo atveju, kai keli užsakymai pateikiami toje pačioje pristatymo vietoje ir toje pačioje sąskaitoje, užsakymai bus sujungiami ir pakoreguoti siuntimo mokesčiai, jei nebus reikalaujama kitaip.
  • Jei pašto paslaugų įmonė negauna prekės ir neatsiunčia atgal mums, jums bus imamas faktinis siuntimo mokestis. Prekės kaina bus įskaityta, kai tik gausime prekę. Mes susisieksime su jumis ir informuosime, kai gausime paketą.


Atsiuntimo metodai:

Siuntų terminalas:


Jūsų siuntinys bus pristatytas per 1-21 darbo dienų * jūsų pasirinktame siuntų terminale. Apie siuntos atvykimą būsite informuoti SMS žinute ir galėsite atsiimti ją per 7 dienas bet kuriuo paros metu, surinkę specialų kodą, gautą SMS žinutėje.


* Pristatymo laikas skaičiuojamas, nes siuntinys siunčiamas, o pirkėjas gauna el. Laišką. Mes negalime paveikti ir kontroliuoti kurjerių darbo, todėl neatsakome, jei užsakymas dėl jų kaltės pristatomas pavėluotai.


Daugiau: https://www.omniva.lt/


Siuntimas Lietuvos paštu:


Jūsų siuntinys bus pristatytas per 2–14 darbo dienų. Siuntimai siunčiami registruotu paštu. Įsitikinkite, ar teisingas pristatymo adresas.


* Pristatymo laikas skaičiuojamas, nes siuntinys siunčiamas, o pirkėjas gauna el. Laišką. Mes negalime paveikti ir kontroliuoti kurjerių darbo, todėl neatsakome, jei užsakymas dėl jų kaltės pristatomas pavėluotai.


Daugiau: www.post.lt


Tarptautinis pristatymas


Už papildomus muitinės nustatytus muitus ir mokesčius atsako klientas. Muito mokesčiai ir mokesčiai nebus grąžinami.

Užsakymai paprastai gaunami per 7-16 darbo dienų nuo pristatymo datos. Pristatymą vykdys jūsų vietinė pašto tarnyba.

Pristatymo būsena. Gausite el. Laišką, informuojantį, kad užsakymas išsiųstas. Informacija apie užsakytas ar atšauktas prekes bus įtraukta į atskirą el. Laišką.MODIS PIRKINIUS SIUNČIA VISAME PASAULYJE

naudojamės AB Lietuvos Pašto paslaugomis

visos siuntos siunčiamos registruotu paštu

bei omniva paštomatais https://www.omniva.lt/ 


PRISTATYMO LAIKAI

“Modis”  Visi užsakymai yra išsiunčiami per 1-5 dienas po apmokėjimo gavimo. Europos Sąjungos ribose siuntiniai pristatomi vidutiniškai per 7-14 darbo dienas. Likusiame pasaulyje siuntiniai pristatomi apytikriai per 10-30 darbo dienų, priklausomai nuo paštų darbo spartos (kiekviena pasaulio šalis individualiai). Išsiuntimo laikas bei garantijos ir siuntos pristatymo laikas gali svyruoti dėl paštų tarnybų veiklos trikdžių ar force majeure, dėl kurių “Modis” nėra atsakingas. Bet drąsiai kreipkitės į mus, suteiksime visą informaciją apie siuntas.

TAISYKLĖS IR NUOSTATOS

BENDROSIOS NUOSTATOS

Naudojimasis šios elektroninės parduotuvės paslaugomis (toliau “Paslaugomis”) yra apibrėžiamas numatytomis sąlygomis ir įspėjimais (toliau “Sąlygos ir Įspėjimai”). Naudodamiesi "modis" paslaugomis Jūs sutinkate su “Sąlygomis ir Įspėjimais”, kurie gali būti atnaujinami periodiškai. Norėdami susipažinti su pasikeitusiomis “Sąlygomis ir Įspėjimais”, reguliariai tikrinkitės šią skiltį. “Modis” pasilieka teisę be išankstinio įspėjimo nutraukti arba apriboti Jūsų dalyvavimą modis elektroninėje parduotuvėje. “Modis” nėra atskaitingas, jei dėl vienokių ar kitokių priežasčių modis elektroninė parduotuvė yra nepasiekiama tam tikru laiku, bet kokiam periodui. “Modis” pasilieka teisę apriboti priėjimą prie tam tikrų elektroninės parduotuvės sričių ar net visos svetainės.

DRAUDIMAI

www.modisknit.com draudžiama:

Padaryti arba skatinti nusikalstamą veiką; perduoti/platinti virusus, trojanus, kirminus, logines bombas arba dalintis bet kokia kita informacija, kuri yra tyčinė, technologiškai žalinga, pažeidžianti konfidencialumą, arba bet kokiu būdu įžeidžianti, nepadori; įsilaužti į bet kurį paslaugos tiekimo etapą; iškraipyti/gadinti duomenis; trukdyti kitiems vartotojams; pažeisti kito vartotojo privačias teises; siųsti neprašytą reklaminę medžiagą; bandyti per www.modisknit.com prieigą paveikti kompiuterinių įrenginių našumą ir funkcionalumą. Šios nuostatos pažeidimas reiškia nusikalstamą veiką pagal “Netinkamo kompiuterių naudojimo” aktą 1990. Nustatęs tokį pažeidimą “Modis” informuos teisėsaugos institucijas ir perduos Jūsų asmeninius duomenis. “Modis” negali būti atsakingas už bet kokius nuostolius ar žalą, padarytą dėl platinamų virusų ar kitos kenksmingos medžiagos, kuri technologiškai gali užkrėsti kompiuterinę įrangą, kompiuterių programas, duomenų ar kitokios nuosavybės medžiagą dėl Jūsų naudojimosi šia svetaine arba Jūsų atsisiųstų duomenų, patalpintų šioje svetainėje, arba nuorodų į kitus tinklalapius.

INTELEKTINĖ NUOSAVYBĖ, PROGRAMINĖ ĮRANGA IR TURINYS

Intelektinės nuosavybės teisė visoje programinėje įrangoje ir turinyje, kuris yra tiesiogiai prieinamas Jums ar prieinamas per https://www.modisknit.com į kitus “Modis” šaltinius, yra “Modis” nuosavybė saugoma autorinių teisių. Visos teisės priklauso “Modis”. Jūs galite kaupti, spausdinti ir eksponuoti “Modis” turinį tik asmeniniais tikslais. Jums draudžiama publikuoti, manipuliuoti, platinti ar kitaip kopijuoti (bet kokiu formatu) “Modis” turinį verslo ar komerciniais sumetimais. Jūs negalite keisti, versti, perkonstruoti, ardyti ar kurti išvestinius darbus, pagrįstus bet kokia programine įranga ar lydimaisiais dokumentais pateiktais “Modis”. “Modis” yra prekės ženklas priklausantis Modestui Navickui. Jums nesuteikiami jokie įgaliojimai ar bendras sutarimas naudoti “Modis” prekės ženklą ar bet kokį prekės ženklą, spalvą, formą ar šriftą panašų į “Modis” be raštiško “Modis” leidimo.

REGISTRACIJA

“Modis” pasilieka teisę uždaryti paskyras, naudojančias pakaitinį IP adresą (Internet Protocol address), siekiant nuslėpti naudojimąsi keliomis paskyromis, ar ketinimus trikdyti sklandų paslaugų tiekimą.

PARDAVIMO SĄLYGOS

Pateikdami užsakymą, Jūs siekiate įsigyti produktą, kuris yra saistomas taisyklių ir sąlygų. Visi užsakymai priklauso nuo prieinamumo ir užsakymo kainos patvirtinimo. Išsiuntimo laikai gali skirtis priklausomai nuo prekės/ių prieinamumo ir siuntimo įmonių garantijų. Dėl siuntos vėlavimo ar force majeure “Modis” neatsako. Siekiant sudaryti sutartį su „Modis“ turite būti vyresni nei 18 metų amžiaus. „Modis“ pasilieka teisę atsakyti, bet kokį Jūsų prašymą. Jūsų užsakymas yra priimtas, kai gaunate elektroninį laišką, kuriame yra kontraktas su „Modis“. Pateikdamas užsakymą Jūs prisiimate atsakomybę, jog visi Jūsų suteikti duomenys yra teisingi ir tikslūs, ir esate autorizuotas kreditinės ar debetinės kortelės, nurodomos užsakyme, naudotojas, bei esama pakankamai lėšų padengti pirkinių krepšelio išlaidoms. Kaina skirtingomis valiutomis gali svyruoti. Visos www.modisknit.com nurodomos kainos gali svyruoti.

KONTRAKTAS

Kontraktas prekių pirkimui tarp “Modis” ir Jūsų yra sudaromas tada, kai suformuojamas apmokėjimas ir “Modis” nuskaičiuoja numatytą sumą iš Jūsų debetinės ar kreditinės kortelės.

KAINOS IR PRIEINAMUMAS

Nors “Modis” nuolatos stengiasi užtikrinti, jog visa informacija, aprašymai ir kainos, nurodomos elektroninėje parduotuvėje www.modisknit.com, yra tikslios, klaidų pasitaiko. Jei pastebėsime, jog prekės, kurią įsigijote www.modisknit.com, kaina yra klaidinga, kuo skubiau informuosime Jus apie susidariusį neatitikimą ir suteiksime Jums galimybę iš naujo patvirtinti pirkimą arba jo atsisakyti. Jei susisiekti su Jumis nepavyks, “Modis” pirkimą automatiškai anuliuos. Jei nuspręsite anuliuoti pirkimą po pilno krepšelio apmokėjimo, už prekes Jums bus kompensuota. Sistemoje gali pasitaikyti tipografinių ar kitokių klaidų bei netikslumų ar neatitikimų. Todėl “Modis” pasilieka teisę taisyti klaidas, neatitikimus ir praleistą informaciją bei keisti ar atnaujinti informaciją bet kuriuo metu be išankstinio pranešimo. “Modis” pasilieka teisę atsisakyti priimti užsakymus, kurie pateikti esant sisteminėms ar pavienėms klaidoms, neatitikimams, įskaitant (be apribojimų) klaidas, neatitikimus ar nebegaliojančią informaciją apie kainas, siuntimo sąlygas, apmokėjimų terminus ar grąžinimo politiką.

NUOLAIDŲ KODAI

“Modis” pasilieka teisę siūlyti nuolaidų kodus, kurie būtų taikomi visiems ar tik tam tikriems pirkiniams www.modisknit.com elektroninėje parduotuvėje. Kiekvieno kodo naudojimo sąlygos bus apibrėžiamos kodo išleidimo momentą. Šios taisyklės taikomos visoms “Modis” akcijoms, konkursams ir nuolaidų kodams (nebent nurodoma kitaip). Kodas yra taikomas vienam vartotojui ir vienam jo pirkinių krepšeliui. Nuolaidos kodas nebegali būti naudojamas pateikus užsakymą.

PRIVATUMO POLITIKA

Mes patvirtiname, kad asmens duomenų apsauga yra svarbi Jums – mūsų klientams, ir Mes įsipareigojame gerbti bei saugoti kiekvieno duomenų subjekto privatumą ir asmens duomenis. Jūsų pasitikėjimas mums yra svarbus. Mūsų tikslas yra užtikrinti, kad Jūs, dalindamiesi savo asmeniniais duomenimis su mumis, jaustumėtės saugiai. Asmens duomenys – bet kokia informacija, susijusi su fiziniu asmeniu (duomenų subjektu), kurio tapatybė yra žinoma arba gali būti tiesiogiai arba netiesiogiai nustatyta pasinaudojant atitinkamais duomenimis (pvz., vardu, pavarde, asmens kodu, adresu, telefono numeriu ar kita informacija). Kad galėtume įvykdyti savo įsipareigojimus Jums kaip savo klientui, mums reikia tam tikrų Jūsų asmens duomenų. Mes įsipareigojame rinkti ir tvarkyti Jūsų asmens duomenis tik tada ir tik tokia apimtimi, kiek būtina konkrečiam, apibrėžtam ir teisėtam tikslui įgyvendinti. Mes imamės atitinkamų priemonių užtikrinti, kad mums pateikti asmens duomenys visada būtų saugūs ir, kad Jūsų asmens duomenų tvarkymas atitiktų galiojančius duomenų apsaugos įstatymus bei mūsų vidinę tvarką. Mums svarbu užtikrinti Jūsų asmens duomenų tvarkymo skaidrumą. Mes patvirtiname, kad asmens duomenų apsauga  yra  svarbi Jums – mūsų klientams, ir Mes įsipareigojame gerbti bei saugoti kiekvieno duomenų subjekto privatumą ir asmens duomenis. Taigi, šiame informaciniame tekste aprašome, kaip ir kur tvarkome asmens duomenis.

KOKIU TIKSLU RENKAMI (TVARKOMI) ASMENS DUOMENYS?

Jūsų asmens duomenys tvarkomi siekiant:
• užtikrinti, kad pirkimo procesas būtų sklandus, o aptarnavimas po pirkimo būtų savalaikis ir profesionalus,
• bendrauti su Jumis, atsakyti į Jūsų užduodamus klausimus,
• užtikrinti, kad Jūsų informacija būtų tiksli ir atnaujinta,
• tiesioginės rinkodaros tikslais, t. y. pasiūlymams, akcijoms, nuolaidoms teikti,
• susisiekti su Jumis, jei pamiršote savo pirkinius arba aptikome nesklandumų, susijusių su įvykdytais sandoriais.
KOKIŲ KATEGORIJŲ ASMENS DUOMENIS RENKAME?
Mes tvarkome Jūsų asmens duomenis, kad galėtume administruoti Jūsų pirkimo procesą MODISKNIT.COM elektroninėje parduotuvėje. Norėdami užsiregistruoti ir pirkti MODISKNIT.COM elektroninėje parduotuvėje, privalote pateikti šią informaciją. Nepateikus būtinų asmens duomenų, negalėsite vykdyti pirkimo proceso, o mes negalėsime Jums parduoti prekių arba suteikti paslaugų:
• Vardas;
• Pavardė;
• El. pašto adresas;
• Adresas
• Mobiliojo telefono numeris.
www.modisknit.com asmens duomenis gauna iš pačių duomenų subjektų. Visi šie asmens duomenys gaunami tik gavus asmens sutikimą.
Pirkimo proceso metu registruodamiesi www.modisknit.com parduotuvėje, Jūs patvirtinate, kad Jūsų nurodyti asmens duomenys yra tikslūs ir teisingi. Atsiradus netikslumams, turite nedelsdami juos ištaisyti.


TEISINIS ASMENS DUOMENŲ TVARKYMO PAGRINDAS


www.modisknit.com, tvarkydamas asmens duomenis, vadovaujasi Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatyme įtvirtintais asmens duomenų tvarkymo reikalavimais ir kitais teisės aktais, susijusiais su asmens duomenų apsauga, nuo 2018 m. gegužės 25 d. – Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu (2016 m. balandžio 27 d. Europos Parlamento ir Tarybos reglamentas (ES) 2016/679 dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis ir dėl laisvo tokių duomenų judėjimo).
www.modisknit.com renka ir toliau tvarko Jūsų asmens duomenis tik teisės aktuose apibrėžtais teisėtais pagrindais – siekdamas sudaryti ir (arba) vykdyti su Jumis sudarytą sutartį, Jūsų sutikimu, kai tvarkyti asmens duomenis www.modisknit.com įpareigoja atitinkami teisės aktai ir kai asmens duomenis reikia tvarkyti dėl www.modisknit.com teisėto intereso (tik jei duomenų subjekto interesai nėra svarbesni).
Įprastai teisinis pagrindas tvarkyti asmens duomenis yra sutartis su www.modisknit.com (arba prašymas sudaryti sutartį). Asmens duomenys taip pat gali būti tvarkomi davus sutikimą (pvz., tiesioginės rinkodaros tikslu). Sutikimas turi būti aiškiai išreikštas, savanoriškas, suprantamai išdėstytas ir jame turi būti pateikta informacija apie duomenų panaudojimo tikslą. Sutikimas tvarkyti asmens duomenis gali būti paprastai ir nemokamai atšauktas susisiekus el. paštu [email protected] 
KIEK LAIKO SAUGOME JŪSŲ DUOMENIS?
Surinkti asmens duomenys saugomi spausdintiniuose dokumentuose ir mūsų informacinėse sistemose. Mes saugome Jūsų asmens duomenis tiek, kiek tai numato teisės aktai arba atsižvelgdami į duomenų tvarkymo tikslus, jeigu juose yra nustatytas ilgesnis duomenų saugojimo laikotarpis. Asmens duomenys paprastai saugomi tol, kol iš sutartinių santykių gali kilti pagrįstų reikalavimų. Nebereikalingi asmens duomenys sunaikinami.
Siekiame nesaugoti pasenusios arba nereikalingos informacijos ir užtikrinti, kad asmens duomenys ir kita klientų informacija būtų nuolat atnaujinta ir teisinga.
Be to, informaciją saugome tam, kad prireikus galėtume Jums suteikti reikiamą informaciją, kad turėtume tinkamą Mūsų ir Jūsų santykių istoriją ir galėtume atsakyti į visus klausimus, susijusius su Jūsų ir Mūsų bendradarbiavimu.
Visi Jūsų asmens duomenys yra saugomi sistemoje ne mažiau kaip 2 metus.
KAIP SAUGOME JŪSŲ DUOMENIS?
Mums labai svarbu užtikrinti Jūsų asmens duomenų saugumą. Tvarkydami Jūsų asmens duomenis mes įgyvendiname konkrečias organizacines ir techninį saugumą užtikrinančias priemones, kurios padeda apsaugoti asmens duomenis nuo atsitiktinio arba neteisėto sunaikinimo, pakeitimo, atskleidimo ir nuo, bet kokio kito neteisėto tvarkymo. Be to, mūsų vykdoma saugumo užtikrinimo veikla apima personalo, informacijos, IT infrastruktūros, įskaitant periodinius „įsilaužimo“ į vidaus tinklus ir duomenų bazės testavimus, apsaugą.
KAM TEIKIAME JŪSŲ DUOMENIS?
www.modisknit.com, tvarkydama asmens duomenis, yra įsipareigojusi laikytis konfidencialumo. Tokia prievolė kyla iš Lietuvos Respublikos civilinio kodekso, Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatų. Informacija gali būti atskleista kitoms šalims, jeigu to reikia sutarčiai sudaryti arba jai vykdyti, arba dėl kitų teisėtų priežasčių. Informacija taip pat gali būti suteikta kitoms šalims Jūsų prašymu, atsižvelgiant į Jūsų sutartinius įsipareigojimus kitoms šalims, pvz., lizingo bendrovėms, bankams ar kitoms finansų institucijoms.
Mes galime pateikti Jūsų duomenis duomenų tvarkytojams (paslaugų tiekėjams), kurie teikia mums paslaugas (atlieka darbus) ir tvarko Jūsų duomenis Mūsų, kaip duomenų valdytojo, vardu. Duomenų tvarkytojai turi teisę tvarkyti asmens duomenis tik pagal mūsų nurodymus ir tik ta apimtimi, kiek tai yra būtina siekiant tinkamai vykdyti sutartyje nustatytus įsipareigojimus. Pasitelkdami subrangovus, imamės visų reikiamų priemonių, kad užtikrintume, jog ir mūsų duomenų tvarkytojai būtų įgyvendinę tinkamas organizacines ir techninį saugumą užtikrinančias priemones bei išlaikytų asmens duomenų paslaptį.
PASLAUGŲ TIEKĖJAI
Norėdami įvykdyti savo įsipareigojimus Jums, dalinamės Jūsų asmens duomenimis su įmonėmis, kurios teikia mums paslaugas, pavyzdžiui, vykdo tiesioginės rinkodaros išsiuntimą, prekių pristatymą. Šios įmonės gali tvarkyti Jūsų asmens duomenis tik pagal mūsų nurodymus ir negali jų naudoti kitiems tikslams. Be to, jos privalo saugoti Jūsų asmens duomenis pagal įstatymus ir mūsų bendradarbiavimo susitarimą. Šiuo metu bendradarbiaujame su šiomis įmonėmis:
AB Lietuvos Paštas
TEISĖSAUGOS INSTITUCIJOS, VALSTYBĖS IR SAVIVALDOS INSTITUCIJOS
Stengdamiesi įvykdyti savo teisinę prievolę, gavus prašymą, galime perduoti Jūsų asmens duomenis teisėsaugos institucijoms, valstybės ir savivaldybių institucijoms. Mes taip pat galime perduoti Jūsų asmens duomenis teisėsaugos institucijoms, valstybės ir vietos valdžios institucijoms, kad galėtume vykdyti mūsų teisėtą interesą pareikšti, teikti ir ginti teisinius reikalavimus.
KOKIOS YRA JŪSŲ TEISĖS?
Jūs turite teisę:
• gauti informaciją apie Jūsų asmens duomenis, iš kur ir kaip asmens duomenys yra surinkti bei kaip mes juos tvarkome;
• kreiptis į Mus su prašymu pataisyti savo asmens duomenis, nebetvarkyti jų, sunaikinti juos, jeigu duomenys yra neteisingi, pateikti ne visi arba netikslūs, arba jeigu jie nebereikalingi, atsižvelgiant į tikslus, kuriems buvo surinkti. Tokiu atveju Jūs turėtumėte pateikti prašymą, kurį gavę mes patikrinsime pateiktą informaciją ir imsimės reikiamų veiksmų. Mums labai svarbu turėti tikslius Jūsų asmens duomenis;
• kreiptis į Mus su prašymu sunaikinti asmens duomenis arba nebetvarkyti jų, išskyrus prašymą nebesaugoti asmens duomenų. Tokie duomenys nebesaugomi tik tuo atveju, jei Jums susipažinus su savo asmens duomenimis nustatote, kad asmens duomenys tvarkomi neteisėtai arba nesąžiningai;
• nesutikti, kad būtų tvarkomi Jūsų asmens duomenys, kai šie duomenys tvarkomi arba juos ketinama tvarkyti tiesioginės rinkodaros tikslais arba dėl teisėto intereso, kurio siekia www.modisknit.com arba trečiasis asmuo, kuriam teikiami asmens duomenys;
• bet kuriuo metu atšaukti duotą sutikimą tvarkyti duomenis tiesioginės rinkodaros tikslais;
• nuo 2018 m. gegužės 25 d. įsigaliojus Bendrajam duomenų apsaugos reglamentui (2016 m. balandžio 27 d. Europos Parlamento ir Tarybos reglamentas (ES) 2016/679 dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis ir dėl laisvo tokių duomenų judėjimo) Jūs taip pat turėsite teisę į duomenų perkeliamumą ir teisę reikalauti ištrinti duomenis („teisė būti pamirštam“) arba prašyti apriboti jų tvarkymą.
Jeigu Jums kelia susirūpinimą Mūsų veiksmai (neveikimas), kuriais galimai nesilaikoma šių Privatumo taisyklių arba teisės aktų reikalavimų, galite kreiptis į www.modisknit.com bet kuriuo Jums patogiu būdu: el. paštu hello@modis.mozello.com. Nepavykus išspręsti klausimo su Mumis, Jūs turite teisę kreiptis į Valstybinę duomenų apsaugos inspekciją (A. Juozapavičiaus g. 6, 09310 Vilnius, el. paštas [email protected], tel. (8 5) 271 2804), kuri atsakinga už asmens duomenų apsaugą reglamentuojančių teisės aktų priežiūrą ir kontrolę.
Jeigu Jūs turite, bet kokių klausimų, susijusių su asmens duomenų tvarkymu ar šiomis  Privatumo taisyklėmis, arba pasiūlymų, prašome susisiekti su Mumis.
KUR TVARKOME JŪSŲ ASMENS DUOMENIS?
Mes visada siekiame tvarkyti Jūsų asmens duomenis ES teritorijoje. Jūsų asmens duomenys neperduodami ir netvarkomi už ES teritorijos ribų.
KAS YRA SLAPUKAI?
Slapukai (angl. „cookies“) – trumpa tekstinė informacija, kurią svetainės perduoda į jose naršančių vartotojų kompiuterius arba kitus įrenginius. Atsižvelgiant į naršyklę, ši informacija laikoma arba nedideliuose atskiruose failuose, arba įvairių svetainių įrašytų slapukų bendrajame faile. Slapukus naudoja dauguma pažangių interneto svetainių Lietuvoje ir užsienyje. Slapukus galima perduoti tik jei yra tokia pasirinktis Jūsų įrenginio nustatymuose.
Slapukų naudojimas svetainėje www.modisknit.com
www.modisknit.com svetainėje slapukai naudojami asmenų, besinaudojusių Jūsų įrenginiu, lankomumui nustatyti, atliktiems veiksmams įsiminti (pvz., kalbai, kuria buvo naršyta svetainėje, nustatyti), Jums aktualiausiai informacijai pateikti, apibendrintai svetainės lankomumo statistikai rinkti.
Duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeitę savo interneto naršyklės nustatymus, išjungę visus slapukus arba išjungę (įjungę) juos po vieną. Visgi atkreipiame dėmesį, kad kai kuriais atvejais tai gali sulėtinti naršymo internete spartą, apriboti tam tikrų interneto svetainių funkcijų veikimą arba blokuoti prieigą prie svetainės. Norėdami nustatyti reikiamas (norimas) slapukų pasirinktis, naudokitės interneto naršyklių pagalbos funkcijomis. Informaciją, kaip tą padaryti, galite rasti naršyklių pagalbos puslapiuose.
Mūsų svetainėje naudojami slapukai

Krepšelis

Krepšelis tuščias.